• Anasayfa
  • İnternet
  • 8 Yıl Önce Babasından Sahte Xbox 360 Hediyesi Alan Çocuğun Süper İntikamı

8 Yıl Önce Babasından Sahte Xbox 360 Hediyesi Alan Çocuğun Süper İntikamı

4
0
0
0
0
Babasından 2007 yılında doğum günü hediyesi olarak sahte Xbox 360 alan çocuk, 2015 yılında bu sefer babasını ters köşeye yatıracak bir şaka hazırladı.
Önce bu şakalar silsilesinin nasıl başladığından bahsedelim. Arkadaşımız, bundan yıllar önce (2007 yılında) 16 yaşına bastığı sırada ailesinden sürpriz bir doğum günü hediyesi almış. Hediye paketini heyecanla açan çocuk, çok sevdiği Xbox 360’ın kutusunu görmüş. Kutuyu açtığında ise ortada Xbox 360 falan yokmuş ama daha büyük bir hediye olduğunu görmüş: İlk arabası Honda Civic’in anahtarı.

Hediyenin sonucuna baktığımızda aslında çocuğun bu şakadan avantajlı çıktığını söyleyebiliriz. Fakat aradan 8 yıl geçmesine rağmen babasının yaptığı şakayı hala unutmayan arkadaşımız, bu sefer benzer bir şakayla babasına karşılık vermek istemiş.Yılbaşı için kendisine hazırlanan hediyeyi açan baba, henüz açmadan yaptığı el hareketleriyle aslında neler olabileceğini önceden tahmin ediyor. Yine de hediyeyi açan baba, kutunun içerisinde araba anahtarı görüyor. İlk etapta çocuğun babasına bir araba aldığını tahmin etmiş olabilirsiniz fakat yanıldınız: Anahtar kendi arabasına ait. Babasından anahtarı alıp arabanın bagajını açmak isteyen çocuk, bir zamanlar babasının kendisine yaptığı şakayı gerçeğe dönüştürmüş ve ona bu sefer Xbox One almış. Çocuğun anlattığına göre babası tam bir oyun delisiymiş ve Xbox One’ı görünce çok sevinmiş.

Bu eğlenceli şaka silsilesinin yer aldığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0