Adele'den Konserini Kaydeden Hayranına Tepki: "Kamerayı Kapat, Gerçek Hayata Dön!"

1
0
0
0
0
Adele'den Konserini Kaydeden Hayranına Tepki: "Kamerayı Kapat, Gerçek Hayata Dön!"
Grammy ödüllü İngiliz vokal Adele'nin konser sırasındaki ilginç çıkışı herkesi şaşırttı. Bir hayranının video çektiğini gören sanatçı, "Bu DVD değil, gerçek şov!" diyerek kamerayı kapatmasını istedi.
Başarılı İngiliz sanatçı Adele’nin konser sırasında bir hayranına yaptığı uyarı internette büyük ilgi topladı. Kendisinin videosunu çeken bir izleyiciyi uyaran Adelevideo kamera ile beni çekmeyi bırakabilir misin?” şeklinde uyarıda bulundu.

 Adele Sizce Haksız Mı?

Sanatçının uyarısı bununla da sınırlı kalmadı. “Ben gerçekten buradayım, gerçek yaşamın içindeyim. Bunun tadını çıkarın” şeklinde konuşan Adele bunun bir DVD olmadığını, gerçek bir şov olduğunu belirtti ve herkesi gerçek hayatın içinde bundan zevk almaya çağırdı. Sanırım Adele’nin söylemek istediği şey belki de hepimizin ihtiyacı olan şeydir. Hangimiz bir konseri yaşamak yerine onun videosunu çekmeye, farklı bir şehre gittiğimizde yeni yerler keşfedip şehrin tadını çıkartmak yerine sürekli fotoğraf çekmeye çalışmıyoruz ki? Sanırım Adele haklı ve gerçek hayata dönme vakti çoktan geldi.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0