• Anasayfa
  • İnternet
  • Airbnb'den Köpek Balıklarıyla Beraber Bedavaya Uyku Fırsatı!

35 Köpek Balığı İle Dolu Bir Akvaryum'da Bir Gece Kalmak Ücretsiz!

0
0
0
0
0
Dünya genelinde seyahatler konusunda kalacak yer temini yapan Airbnb, başlattığı ilginç kampanyası ile 35 köpek balığının olduğu akvaryumda bir gece ücretsiz kalmanızı sağlayacak.
Seyahata çıkacak kişilerin oda ve ev kiralayabildiği oldukça uygun ve mantıklı bir sistem olan Airbnb, başlattığı ilginç kampanyası ile dikkat çekiyor. Fransa'nın başkenti Paris'te bulunan Aquarium de Paris adındaki akvaryumda yatak odası bulunuyor. Bu akvaryumda ise tamı tamına 35 adet köpek balığı mevcut.

Airbnb ise 11, 12 ve 13 Nisan'da bu yatak odasında bir gece geçirmek isteyen cesaretli kişilerden ücret almayacak. Yani eğer bu tarihlerde Paris'e yolunuz düşecekse dilerseniz otel ya da ev aramak yerine bu akvaryumdaki köpek balıkları ile çevrili yatak odasında ücretsiz olarak kalabilirsiniz. Bunu elde edebilmek için ise bizim daha önce Skyscanner ile ortaklaşa hazırladığımız kampanya benzeri bir durum geçerli.Eğer bu tarihlerde Paris'te olacaksanız yapmanız gereken oldukça basit, bu odada istediğiniz tarihi seçtikten sonra neden bu odada kalmak istediğinizi aktaran 50-550 kelime arasında bir makale yazacaksınız. Eğer bu 3 talihlilerden biri siz olursanız uymanız gereken bazı kurallar da mevcut.

Kalacak olan talihlilerin yatakta selfie çekmesi yasak. Gireceğinizi sanmıyorum da, hani gaza gelip suya girmek isterseniz o da yasak. Son olarak bir uyur gezerlik sorununuz varsa maalesef kampanyaya katılamayacaksınız. Yani, öyle bir sorununuz varsa böylesine bir ortamda son uykunuzu çekiyor olma ihtimaliniz olduğu için Airbnb bu sorumluluğa girmek istememiş.

Eğer bahsettiğim gibi o tarihlerde Paris seyahatiniz olacaksa ya da ben kampanyaya katılayım çıkarsa alır biletimi vizemi giderim diyorsanız buradan kampanyaya Airbnb üyeliğiniz ile katılabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0