Alex ve Fenerbahçe, Twitter'da Birbirine Girdi!

3
0
0
0
0
Eski Fenerbahçe oyuncusu Alex De Souza ve Fenerbahçe yönetimi Twitter'dan birbirlerine meydan okuyorlar. Alex'in Fenerbahçe yönetimi hakkındaki sözleri ve Fenerbahçe yöneticilerinin bunlara cevabı Twitter'da en çok konuşlan konular arasında gün içerisinde girdi.
Fenerbahçe Kulübü ile Alex arasındaki sorunlar bugün içerisinde Twitter üzerine sıçradı. Önceki haftalarda başlayan sorun gün içerisinde gerek Alex'ten gerekse Fenerbahçe'den gelen tweetler ile iyice arttı. Sevilla maçının primlerinin ödenmediğini iddia eden ve kulübün bu konuda yayımladığı belgelerde yer alan imzanın kendisine ait olmadığını öne süren Alex de Souza'ya yanıt verdi.

Sarı lacivertliler, Alex'in evraklara farklı şekilde imzalar attığını ve 6 ayrı imzasının bulunduğunu duyurdu. Kulüp, Alex'e yapılan bütün ödemelerin Brezilya Maliye Bakanlığı'na bildirilip mali kayıt altına alınmasının sağlanacağı da belirtildi. Fenerbahçe yönetimi ise resmi siteden bu soruna son noktayı koydu. Gün boyu giden tartışmada ise çeşitli haber kanalları gelişmeleri anında takipçileriyle paylaştı

İşte öncesi ve sonrasıyla gün boyu devam eden tweet atışmaları:İşte Alex'in resmi belgelerde atmış olduğu imzaları:Bu karşılıklı mücadeleyi adeta her atağın gol olduğu çekişmeyi futbol sahalarında bile çok nadir görüyoruz. 
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0