• Anasayfa
  • İnternet
  • Alex, Annesinin Gizli Gizli Videolarını Çekerek Ona Eş Arıyor

Alex, Annesinin Gizli Gizli Videolarını Çekerek Ona Eş Arıyor

0
0
0
0
0
Annesinin mutluğundan başka bir şey istemeyen Alex Lyngaas, farklı bir projeye imza atarak annesini mutlu edecek olan kişiyi arıyor.  
Şüphesiz yaşadığımız doğanın en değerli varlıkları annelerdir. Cennetin bile ayaklar altına alınmasında hiç bir sorun görülmeyen bu kutsal varlıklar için elinden geleni ardına koymaz. Bu haberimizde annesinin mutlu olmasını isteyen ve bu uğurda neler yapabileceğini kanıtlayan Alex Lyngaas isimli arkadaşın yaratıcı fikrine göz atacağız. 

Çoğumuz sadece video çekmek için kendimizi şekilden şekile sokarız. Genellikle bir getirisi olmaz ama yine de kafa dağıtmak için geçerli bir yöntem sayılabilir. Lyngaas ise gizli çektiği bu videolar ile annesine mutluluğun kaynağını bulma arayışına girmiş. Uzun bir süre boyunca annesini çeşitli aktiviteler içerisindeyken görüntüleyen Lyngaas, içten içe yalnızlıktan şikayet eden annesine uygun bir eş bulabilmek için onun yapmak keyif aldığı şeyleri görüntülemiş.
 

Yaratıcı delikanlının projesinin oldukça etkili olduğu söylenebilir çünkü İsveç’te yaşayan 69 yaşında Eva’ya gelen maillerin ardı arkası kesilmiyor. Bizde buradan Alex’i tebrik ediyor ve annesinin sonsuza kadar mutlu olmasını diliyoruz. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0