Almanya'daki Müthiş LED Işıklı Su Kaydırağı

0
0
0
0
0
Almanya'daki Müthiş LED Işıklı Su Kaydırağı
Almanya'nın Bremerhaven kentindeki Bad 1 Water Park'ta yer alan su kaydırağı, eğlenceyle birlikte teknolojiyi de bir araya getirmiş.
Su kaydırakları, tatil köylerinin ve Aqualand’ların vazgeçilmez eğlencelerinden bir tanesidir. İçerisinden akan suyla birlikte havuza doğru dolambaçlı olarak kaydığınız su kaydırakları, eğlenceli olduğu kadar heyecanlı bir eğlence aktivitesidir. Almanya’daki teknoloji ve eğlenceyi bir araya getiren su kaydırağı, dünyanın tartışmasız en havalı su kaydıraklarından bir tanesi.

Önce kara bir delik içerisinde yavaş yavaş kaymaya başladığınız su kaydırağının içerisinde, karşınıza birkaç metreden sonra LED ışıklarla süslenmiş yuvarlak şekiller gelmeye başlıyor. Almanya’nın Bremen eyaletinde yer alan Bremerhaven kentindeki bu su kaydırağı, Bad 1 Water Park’ta bulunuyor.

Almanya’nın Bremen eyaletinde yaşayan Webtekno takipçilerimizin, sıcak yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde teknoloji harikası su kaydırağının bulunduğu bu su parkına gitmelerini tavsiye ederiz. (gidecek olanlar yerimize de eğlensinler)
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0