Amazon'dan Çok Büyük Sipariş Hatası!

7
2
1
1
1
Küresel çaptaki en büyük online alışveriş sitelerinden birisi olan Amazon, yılbaşının yaklaşmasından ötürü yoğun olacak ki yanlışlıkla 46 tane siparişi Robert Quinn adında İngiliz bir öğrenciye gönderdi.
Küresel çaptaki en büyük online alışveriş sitelerinden birisi olan Amazon, yılbaşının yaklaşmasından ötürü yoğun olacak ki yanlışlıkla 46 tane siparişi Robert Quinn adında İngiliz bir öğrenciye gönderdi.

46 adet ürünün kendisine iletilmesinden sonra İngiliz öğrenci siteyi arayıp ürünlerin kendisine ait olmadığını söyledi. Siteden gelen cevap ise oldukça şaşırtıcı ve bir o kadar da mutluluk vericiydi. site hatalarını kabul edip gönderilen ürünleri hediye ederek öğrenciye bayram sevinci yaşattı.

5.600 Dolar değerindeki gelen ürünlerin arasında bebek arabası 3D televizyon, tek kişilik yatak, tablet, çeşitli oyuncaklar gibi pahalı ürünler var.

Robert Quinn kendisine hediye edilen bu ürünlerin bir kısmını kullanacağını, bir kısmını hediye edeceğini,bir kısmını da satarak tatile çıkmak istediğini, bazılarını da bağışlamak istediğini açıkladı.

(Bize de hayırlısı olsun demek düşer. Dileğimiz böyle hataların bizleri de bulması yönünde)

7
2
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
7
2
1
1
1