• Anasayfa
  • İnternet
  • Amerikan Ordusu'nun Uçaktan Attığı Araçlar, Paraşütleri Açılmayınca Yere Çakıldılar!!

Amerikan Ordusu'nun Uçaktan Attığı Araçlar, Paraşütleri Açılmayınca Yere Çakıldılar!!

0
0
0
0
0
Amerikan Ordusu'nun Uçaktan Attığı Araçlar, Paraşütleri Açılmayınca Yere Çakıldılar!!
Amerikan Ordusu bir test kapsamında paraşütlü araçları uçaklardan attı. Paraşütleri açılmayan bazı araçlar yere çakıldılar.
Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak gücüne güç katmaya çalışan Amerikan Ordusu, çok ilginç ve eğlenceli bir deneme gerçekleştirdi. Uçaklarla taşınan araçları, dev paraşütler yardımıyla karaya indirmeye çalışan ordu, belirlenen bir bölgeye art arda uçaklar gönderdi ve paraşütlü araçları gökyüzünden boşluğa bıraktı. Uçaklardan bırakılan araçlardan bazılarının paraşüt sisteminde sorunlar yaşandı (galiba paraşütün bağlı olduğu kısım kırılıyor) ve direkt olarak yere çakıldılar. Yaklaşık 100-150 metreden yüzeye çakılan araçlar, bu denemeyi kaydeden birisi görüntüleri U.S. Army W.T.F! moments isimli Facebook sayfasında yayınladı.
 

Videoda 3 farklı aracın paraşüt sisteminden ayrıldığını ve direkt olarak yere çakıldığını görüyoruz. Araçların çakılmasıyla birlikte kahkahalar atan kameraman, videonun ilerleyen kısımlarında düşen araçlardan birisinin alev aldığını belirtiyor.

Testin tamamlanmasından ve uçakların gelmeyi bırakmasının ardından bölgeye giden ekip, yere çakılmış olan araçlardan bazılarının fotoğrafını çekmişler ve bu fotoğraflar da Twitter'daki @TheWTFNation isimli hesap üzerinden paylaşılmış. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0