Android 5.1.1 Çok Yakın Bir Zamanda Gelebilir

0
0
0
0
0
SDK Maneger'da görülen Android 5.1.1, yeni versiyonun hazır olduğuna işaret etmekte.
Özellikle geldiği gibi hafıza sızıntı sorununu (sanal bellek tüketimi) çözmesi beklenen Android 5.1.1'in çıkış tarihi kesin olmasa da üç aşağı, beş yukarı kestirilebiliyordu. Andoid yazılım geliştirme kiti SDK sağolsun, Android 5.1.1'in çok yakın bir gelecekte çıkacağını artık kesin olarak biliyoruz.

Eğer güncellemeler için SDK Manager'ı kontrol ederseniz (Android SDK Manager, Android uygulaması geliştirmek için gerekli tüm kaynakları indirmenize izin veren bir program), burada ''Android SDK Platform 5.1.1'' bulunmakta.

Buradan da anlaşılacağı üzere Google, 5.1.1 kodunu tamamlamış ve son testlerini yapıp artık yayınlama aşamasına geçmiş. (Android Open Source Project hala bir güncelleme almış değil ancak bu durumun düzeltileceğini düşünüyoruz). 

Şu an kafalardaki tek soru ise Google tarafından Android 5.1.1'e güncellenen SDK, 1 Nisan'da yayınlanmış. Yani Google tarafından yayınlanan şey 1 Nisan şakası olabilir (abi siz yapmayın bari gözünüzü seveyim)..

Toparlayacak olursak, SDK Manager'da görüntülenen Anroid 5.1.1, hemen hemen hazır durumda ve son bir kaç test yapılmasını beklemekte. Bu da bizlere Android 5.1.1'in çok yakın bir sürede kullanıma sunulacağını göstermekte.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0