Google, Android One'ı Bugün Tanıtabilir

0
0
0
0
0
Bildiğiniz üzere Google, bugün Hindistan’da bir etkinlik düzenleyecek ve bu etkinlikte büyük ihtimal Android One telefonlar tanıtılacak. Yalnız telefon daha tanıtılmadan Hindistanlı üretici Spice, Android One Dream Mi-498 isimli telefonu Flipkart’ta listelendi.
Bildiğiniz üzere Google, bugün Hindistan’da bir etkinlik düzenleyecek ve bu etkinlikte büyük ihtimal Android One telefonlar tanıtılacak. Yalnız telefon daha tanıtılmadan Hindistanlı üretici Spice, Android One Dream Mi-498 isimli telefonu Flipkart’ta listelendi.
 

 Cihazın özellikleri

Cihaz 4,5 inçlik 854 x 480 piksel çözünürlüğüne ve IPS LCD ekrana sahip. 1.3 GHz’lik 4 çekirdekli MediaTek işlemci, Mali-400 GPU ve 1GB RAM bulunuyor. Çift SIM kart girişi destekleyen cihazda 5 MP LED flaşlı ve Full HD video kaydı yapan arka kamera, 2 MP’lik de ön kamera bulunuyor. Android One, 1700 mAh pil gücüne sahip. 4.4.4 KitKat’la gelecek olan telefonun güncellemelerini Google alacak. Ayrıca gelen haberlere göre Android One telefonlara Android L güncellemesi ekim ayında gelecek. Bu da Android L’nin tam sürümünün ekim ayında çıkacağını gösteriyor.


 

 Fiyatı ne kadar?

Cihazın fiyatı 105 dolar olarak açıklandı. Google ayrıca tüm Android telefon satın alan kullanıcılara 35 GB’lık ücretsiz Google Drive veriyor.

Android One'ın tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0