Anonymous'tan Donald Trump'a Savaş İlanı: "İğrenç Kampanyanı Yerle Bir Edeceğiz!"

0
0
0
0
0
Anonymous'tan Donald Trump'a Savaş İlanı: "İğrenç Kampanyanı Yerle Bir Edeceğiz!"
Ünlü hacker grubu Anonymous, ABD Başkan Adayı Donald Trump'a savaş ilan etti. Hacker grubu yaptığı açıklamada bu tutumlarının nedenlerini anlattı ve yetenekli kişileri kendi saflarına çağırdı.
Dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous dünya siyasetinde bir kez daha sahne almaya hazırlanıyor. Toplumsal ve siyasal eylemleriyle tanınan grubun yeni hedefi, aykırı bir seçim kampanyası yürüten Donald Trump oldu. Hazırladıkları video ile Trump’a topyekun savaş açtıklarını duyuran hacker grubu, hedeflerinin nedenlerini de açıkladı.

 "İğrenç Kampanyan İle Tüm Dünyayı Şaşırttın"

Uzun süredir Donald Trump’ın kampanyasını izlediklerini ve derinden rahatsız olduklarını beliren Guy Fawkes maskeli bir grup üyesi, ABD Başkan Adayına şu sözlerle seslendi: “Senin aykırı ve iğrenç kampanyan, korkunç eylemlerin ve düşüncelerin yanlızca Birleşik Devletleri değil dünyanın tamamını şok etti. Seçmenlerinin bunları duymak istediğini olduğunu söylüyorsun ancak gerçekte kendi kişisel hırsların ve gücünden başka hiçbir şeyin savunucusu değilsin.”
 

 Uyarı Değil Savaş İlanı!

Konuşmanın kalan kısmında, Anonymous olarak Trump’ın sitelerini çökertmeleri, kampanyasını parçalamaları, markasını sabote etmeleri gerektiğini belirten grup üyesi, yetenekli kişileri bu eylemlerinin bir parçası olmaya çağırdı. Bunun bir uyarı değil, topyekün bir savaş ilanı olduğunu belirten Anonymous sözcüsü, grubun klasik kapanış cümlesi ile konuşmasını sonlandırdı: “Donald Trump – Bizi durdurmak için çok geç."
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0