​Ant-Man Cosplay'inin Hakkını Veren Engelli Çocuk!

1
0
0
0
0
​Ant-Man Cosplay'inin Hakkını Veren Engelli Çocuk!
Engelli bir çocuk, görebileceğiniz en iyi Ant-Man cosplay'lerinden birisini yaptı.
Hayali karakterlerin davranışlarını, giyinişlerini ve tarzlarını kopyalamayı içeren cosplay sanatı, oldukça meşakkatli bir uğraştır. İyi bir cosplay yapabilmek için ele aldığınız karaktere benzer vücut ölçülerine ve kaliteli kostüme sahip olmanız gerekiyor, fakat bazı durumlarda eksik olduğunuz noktalar hayal gücü kullanılarak doldurulabiliyor.

Bu duruma verilebilecek en güzel örneklerden birisi, Walkin’ & Rollin’ isimli internet sitesi tarafından hazırlanan Ant-Man cosplay'i. 'Özel çocuklar için özel kostümler' sloganına sahip olan internet sitesi, engelli çocukların hayallerinden ve sevdiği karakterlerinden uzak kalmaması için özel kostümler tasarlıyor ve üretiyor. Toplanan bağışlar ile üretim yapan ve tamamen ücretsiz bir şekilde ürettiği kostümleri engelli çocuklara ulaştıran internet sitesi, son kostümlerinden birisini kendi Twitter adresi üzerinden takipçileriyle paylaştı.
 


Yaratıcılığın sınırlarını zorlayan bu cosplay çalışmasında, Marvel'ın en sempatik karakterlerinden olan Ant-Man ve onun sadık dostu Anthony ele alınmış. Anthony'nin bacak hareketlerini bile ayarlamayı başaran Walkin’ & Rollin’ ekibi, tek kelimeyle mükemmel bir kostüm üretmiş.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0