• Anasayfa
  • İnternet
  • Apple'a Atarlanan Taylor Swift'ın Son Albümü 1989, Apple Music'te Yerini Aldı

Apple'a Atarlanan Taylor Swift'ın Son Albümü 1989, Apple Music'te Yerini Aldı

3
0
0
0
0
Apple'a Atarlanan Taylor Swift'ın Son Albümü 1989, Apple Music'te Yerini Aldı
Ünlü şarkıcı Taylor Swift, son albümü 1989'un Apple Music'te yer alacağını Twitter sayfasından duyurdu.
Apple, müzik servisi Apple Music’i duyurduktan sonra ünlü şarkıcı Taylor Swift’le aralarında telif ödemeleriyle ilgili büyük sıkıntılar yaşamıştı. Son albümü 1989’u Apple Music’te yayımlamayı düşünmediğini söyleyen Swift’e daha sonra Apple’ın Başkan Yardımcısı Eddy Cue’den cevap gelmişti. Amiyane tabirle “sen rahat ol, paranı ödeyeceğiz” diyen Cue’ye daha sonra teşekkür eden Taylor Swift, aralarındaki buzları eritmişti.

Sonrasında beklenen oldu ve Taylor Swift, resmi Twitter sayfasından 1989 isimli albümünün Apple Music’te yer alacağını belirtti. Apple’ın telif konusundaki esnekliğinden dolayı teşekkür eden Swift, herhangi özel bir anlaşma yapmadığını söyledi.

Taylor Swift’in bu durumla ilgili attığı tweet’ler ve Türkçe karşılıkları da şu şekilde:
  Bu haftaki etkinlikten sonra 1989'u Apple Music'e koymaya karar verdim.. Bu yüzden mutluyum. Bunu Apple'ın diğer sanatçılara yaptığı özel bir teklif olarak düşünüyor olabilirsiniz diye söyleyeyim. Bu öyle bir şey değil. Açıkçası ilk defa albümümü yayınlamak için kendimi haklı hissediyorum. Tutumunuzdaki değişiklikten dolayı teşekkürler Apple.
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0