• Anasayfa
  • İnternet
  • Apple Türkiye Sitesindeki Gizli Euro 2016 Sürprizi Ortaya Çıktı!

Apple Türkiye Sitesindeki Gizli Euro 2016 Sürprizi Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Apple.com sitesindeki Euro 2016 sürprizi çeyrek final maçlarından önce ortaya çıktı. Apple'ın hoş sürprizine birlikte göz atalım...
Apple resmi sitesindeki Euro 2016 sürprizi ortaya çıktı. Euro 2016’ya katılan ülkelerin Apple sitelerinde bulunan sürpriz, web sayfası üzerinde “ülke ve bölge seçimi” yapılmak istendiğinde ortaya çıkıyor. Apple Türkiye sayfalarında da rastladığımız gizli özellik, ülkeler listesinde Euro 2016 maç sonuçlarını ve çeyrek finalden finale uzanan eşleşmeleri içeren bir tabloyu kullanıcılara sunuyor.

 Apple'ın Gizli Euro 2016 Sürprizini Nasıl Görebilirsiniz?

Apple’ın hoş futbol sürprizini ortaya çıkarmak için apple.com/tr sayfasına giriş yapın. Sayfanın sağ alt köşesinde Türk Bayrağı simgesini göreceksiniz. Bunun üzerine tıkladığınızda Apple’ın hizmet verdiği tüm ülkelerin listesi karşınıza çıkacak. Sayfanın ortalarına doğru geldiğinizde Euro 2016 gruplarını, maç sonuçlarını, çeyrek final eşleşmelerini görebilirsiniz. Apple’ın Euro 2016 için hazırladığı ve yeni keşfedilen bu sürprizin turnuva başından beri mi var olduğu yoksa çeyrek finalistlerin belli olmasıyla birlikte mi hazırlandığı henüz net değil. Tahminim bu gizli sürprizin yeni olduğu yönünde yoksa çoktan ortaya çıkmış olurdu.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0