• Anasayfa
  • İnternet
  • Apple Watch, Bir Adamın Bileğini Yakarak Ciddi Yaralar Oluşturdu!

Apple Watch, Bir Adamın Bileğini Yakarak Ciddi Yaralar Oluşturdu!

1
0
0
0
0
Danimarka’da yaşayan Jorgen Mouritzen ismindeki bir adam, Apple Watch’un bileğine ciddi anlamda zarar verdiğini söyledi.
17 Ekim tarihinde meydana gelen olayda Danimarkalı Jorgen Mouritzen isimli adamın bileği, Apple’ın akıllı saati Apple Watch tarafından ciddi şekilde zarar gördü. Olayın yaşandığı sırada Mouritzen’in yanında bulunan bir kişi, Mouritzen’in haklı olduğunu belirterek buna sebep olacak başka bir olayın yaşanmadığını söyledi. Apple ise saati inceledikten sonra Mouritzen’in bileğinde oluşan yaralardan Apple Watch’un sorumlu olmadığını ve yeterli kanıt bulamadıklarını açıkladı.

Apple’ın Danimarka’daki halkla ilişkiler departmanından yapılan açıklamada ise saatin dış kaynak sonucu yandığı ve saatin içerisinde yanabilecek herhangi bir elektronik yapının bulunmadığı belirtildi. Hatta Mouritzen’in Apple arasında kişisel bir sorun olmasından dolayı bunu kasti olarak yapmış olma ihtimalinin de bulunduğu söyleniyor.

Mouritzen, oluşan yanık izlerini Apple göndererek kendisine yeni bir Apple Watch gönderilmesini istemiş fakat Apple’dan şimdilik kendisine bir cevap gelmemiş. Mouritzen’in bileğinde oluşan yaraları aşağıdan inceleyebilirsiniz.


1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0