"Araç Kullanırken Şarkı Söyleme " Temalı İlginç Video!

0
0
0
0
0
"Araç Kullanırken Şarkı Söyleme " Temalı İlginç Video!
"Sketch She" adlı bir Youtube kanalı, neden araç kullanırken şarkı söylemememiz gerektiğini son derece güzel şekilde anlatan bir video paylaştılar.
Günlük hayatımızda karşılaştığımız birçok durum, her ne kadar yorucu bir gün geçiriyor olsak da son derece dikkatli olmamızı gerektirebiliyor. Bunlardan en önemlilerinden biriside araba kullanmak veya trafiğe farklı bir şekilde dahil olmak. Araba kullanmak, arabaların insanların emirlerine sorgusuz bir şekilde uyan araçlar olduğundan dolayı son derece dikkat isteyen bir eylem. Bu nedenle araba kullanacak kişilerin çeşitli vücut fonksiyonlarını ve beyin aktivitelerini kısıtlayacak şeyler yapması, bu gibi durumlara yol açacak yiyecek veya içecek tüketmesi yasaklanmış davranışlar arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde "Sketch She" adlı bir Youtube kanalı, araba kullanırken şarkı söylemenin bizlere ne gibi zarar verebileceğini işleyen bir video paylaştı. Bu video kanalında bulunan 3 kız arkadaş, araba kullandıkları sırada radyoda çalan şarkıya göre senkronize şekilde dans ederek şarkıyı söyledikleri videolar paylaşıyorlar. Kanalda bulunan videoların dikkat çekmesindeki asıl nedenlerden birisi de videoyu çeken arkadaşların videoda söyleyecekleri şarkının konseptine uygun olarak giyinmeleri.

Sketch She'nin son videolarından birisinde grup üyeleri Taylor Swift'in Bad Blood şarkısını yorumlarken bulundukları aracın kaza yaptığı görülüyor. Bu olayın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

An important message for the online community...Featuring SketchShe... #BadBloodLipSync

Posted by Skit Box on 11 Ekim 2015 Pazar
(Video yüklenmesi biraz zaman alabilir, Facebook dışında hiçbir yerde bulunmadığı için videoyu Facebook'tan paylaşmak zorunda kaldım)

Olayın olmasının ardından yaklaşık 1,5 milyon izlenme sayısına ulaşan videodan sonra bu videonun sahte olduğunu algılayamayan bazı takipçiler, videonun yayılmasını sağlamışlar ve video hakkında çeşitli söylentiler çıkmış. Bu söylentilerin ardından grup üyeleri, çektikleri video konseptlerine rağmen araç kullanırken başka şeylerle uğraşmanın ne kadar tehlikeli olabileceğini göstermek istediklerini ve bunu sahte bir video ile gerçekleştirdiklerini dile getirdiler.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0