• Anasayfa
  • İnternet
  • Arkadaşına Eşek Şakası Yapmak İsteyenler İçin 5 Dijital Yöntem

Arkadaşına Eşek Şakası Yapmak İsteyenler İçin 5 Dijital Yöntem

17
8
4
3
3
Hepimizin bildiği gibi ülkemizde şaka denildiği zaman herkes bayrağı en ön sırada taşır. Ata sporu olarak saydığımız ‘şaka kültürü’ çoğu kişinin sosyal çevresini gereğinden fazla genişletir ancak bazen bu genişleme iç taraflara doğru yaşanır. 
Hepimizin bildiği gibi ülkemizde şaka denildiği zaman herkes bayrağı en ön sırada taşır. Ata sporu olarak saydığımız ‘şaka kültürü’ çoğu kişinin sosyal çevresini gereğinden fazla genişletir ancak bazen bu genişleme iç taraflara doğru yaşanır. 

Birkaç kola ayrılan şakalar bütününün en çok tercih edileni ise her zaman ‘eşek şakaları’ olmuştur. Bu haberimizde, canınızdan çok sevdiğiniz arkadaşlarınıza hiç acımadan yapacağınız birkaç şakayı sizler için araştırdık. Arşivinizde olan sağlam şakaları bizlerle paylaşmayı unutmayın. 

 

 Dude, your car !
Bu uygulamayla arkadaşınızın arabasının fotoğrafını çekebilir ve içerisinde yer alan efektleri arabanın çeşitli yerlerine uygulayıp canından can alabilirsiniz. Yuh artık dedirten uygulamayı iOS platformunda (yeni özellikleriyle) 1 dolara, Android platformunda ise ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

 
 indir


 

 Facebook'da kendi yalan haberini yarat
Yalan haber yaratıp Facebook’da yayımlamaya ne dersiniz. Evet diyenlerin takip etmesi gereken adımlar fotoğraf yüklemek, yalan haberin başlığını oluşturmak ve haberin içeriğini yazmak. Bu adımlardan sonra haberinizi Facebook’da aktif edebilir ve ortalıkta yalan haber dolaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu fikir benim kafama yattı diyenleri buraya alalım.  

 

 Ter kokuyorsun !
Arkadaşınıza ‘ter koktuğunu’ söylemenin en kolay yolu. Arkadaşım ter kokmuyor ama ben yine de söylemek istiyorum derseniz o da sizin bileceğiniz iş. Arkadaşlarınızla aranızın açılmasını garanti eden siteye buradan ulaşabilirsiniz.  

 

 Bu biraz ağır olabilir 
Bu şakayı aktif etmek için arkadaşınızın bilgisayarındaki masaüstüne not defteri açmanız yeterli. Not defterine ‘' :hop, start, goto hop '’ yazıyorsunuz ve adını ‘' .bat '‘ olacak şekilde masaüstüne kaydediyorsunuz. Arkadaşınız bu dosyaya tıkladığında karşısına sürekli ‘'cmd’' ekranı açılıyor ve bilgisayar bir süre sonra donuyor. Eğer arkadaşınızla hala küsmediyseniz ona restart atınca durumun düzeleceğini söyleyin.

 

 Trololololololololololo
Hipnoz etkisi yaratan bir çalışma. Sayfayı açtığınız zaman karşınızı görseldeki vatandaş çıkıyor ve oldukça sinir bozucu bir şarkı söylemeye başlıyor. Sayfayı açtıktan sonra hemen kapatırım demeyin gerçekten bağımlılık yapıyor. Ben illaki deneyeceğim arkadaş diyorsanız buraya buyrun.
17
8
4
3
3
Emoji İle Tepki Ver
17
8
4
3
3