• Anasayfa
  • İnternet
  • Artık Hava Durumundan Şikayetçi Olduğunuzda Arayabileceğiniz Bir Numara Var!

Artık Hava Durumundan Şikayetçi Olduğunuzda Arayabileceğiniz Bir Numara Var!

0
0
0
0
0
Artık Hava Durumundan Şikayetçi Olduğunuzda Arayabileceğiniz Bir Numara Var!
Avustralya'da hava durumundan şikayetçi olanların araması ve istediklerini söylemesi için bir numara hizmete sunuldu.
Ülkemiz, bulunduğu konumdan dolayı 4 mevsimi yaşayabilen şanslı ülkeler arasında yer alıyor ancak maalesef bu mevsimleri en uç noktalarda yaşıyoruz. Bu nedenle yaz mevsiminde sıcaktan, kış mevsiminde ise soğuktan bol bol şikayet ediyoruz. Sıcaktan kavrulan ülkelerden birisi olan Avustralya'daki insanlar da ülkelerinin çok sıcak olan ülkeler arasında yer almasından dolayı kızgın ve bazı yatırımcılar bu durumun insanlara en az şekilde zarar vermesini önlemek ve durumdan para kazanabilmek adına çalışmalar yapıyorlar.

Bu yatırımcılardan birisi olan Angela Garrick, hava durumundan şikayetçi olan ve ağızına geleni söylemek için birisini arayan kişilerin araması için Weather Vent'i hizmete sunmuş. Bu numara servisini istediğiniz durumlarda kullanabiliyorsunuz. Örneğin ben bu yazıyı yazarken hava bulutlu. "Neredeyse Mart ayının sonu geldi, neden hava bulutlu?" diye düşünerek sıkılabilir ve bu servisi arayarak bulutlu havada neden üzüldüğümü anlatabilir veya sadece bulutlara küfür edebilirim. Aşağıdaki fotoğraf olayı kısa bir şekilde özetliyor.
 

0459 800 707 numaralı bu servisi hakkında konuşan Angela Garrick, çoğunlukla çocuklarına aradığını ve "bugün doğum günüm, yağmurun olmasından hoşlanmıyorum" şeklinde şeyler söylediklerini belirtti. Genelde yapılan konuşmalar şu şekilde: 
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0