ATV Günler Sonra Zokayı Yuttu, Google'ın 1 Nisan Şakasını Gerçek Haber Diye Yayınladı!

1
1
0
0
0
ATV Günler Sonra Zokayı Yuttu, Google'ın 1 Nisan Şakasını Gerçek Haber Diye Yayınladı!
Teknoloji şirketlerinin 1 Nisan şakaları en çok medya kuruluşlarının başına dert açıyor. Google'ın bu yılki 1 Nisan şakası da günler sonra ATV'de gerçek haber olarak yayınlandı.
Teknoloji şirketlerinin 1 Nisan şakaları en çok medya kuruluşlarını sazan durumuna düşürüyor. Daha önceki yıllarda da asparagas teknoloji haberlerini gerçek sanıp paylaşan gazeteleri ve TV kanallarını görmüştük ancak aradan günler geçtikten sonra oltaya geleni ilk defa gördük. Bu defa kandırılan (sazanlayan mı demeliydik?) Türkiye’nin ulusal televizyon kanallarından ATV oldu.

 Google Hollanda Tarafından Yapılan Şaka Gerçek Oldu!

Google’ın birçok 1 Nisan şakasından biri olan sürücüsüz bisiklet, ATV ana haber bülteninde önemli bir teknolojik icat olarak aktarıldı. Öyle ki, ATV’ye göre Google’ın yeni cihazı ulaşıma yeni bir soluk getiriyor, denge sorununu ortadan kaldırıyor ve mesafe sensörüyle kazaların önüne geçebiliyordu. Sürücüsüz bisikletin tüm dünyada yakında sunulacağı da ATV’nin müjdeleri arasındaydı... Gelin bu büyük gazetecilik başarısı haberi birlikte izleyelim. :)
 

 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0