• Anasayfa
  • İnternet
  • Azerbaycanlı Sanatçı Ülke Liderlerini Transformers'a Çevirdi

Azerbaycanlı Sanatçı Ülke Liderlerini Transformers'a Çevirdi

1
0
0
0
0
Azerbaycanlı Türk ilüstrasyon sanatçısı Gunduz Aghaev'in elinden çıkan dünya liderlerinin transformers halledi, internet aleminde bomba konusu oldu.
Dünya çapında sevilen ve arabaların robotlara dönüştüğü bir hayli güzel bilim-kurgu filmi olan Transformers için dün sizlere filmdeki iki önemli karakter olan Optimus Prime ve Bumblebee'nin araçlarının satılığa çıkarıldığını buradan duyurmuştuk.

Şimdi ise Azerbaydanlı Türk ilüstrasyon sanatçısı olan Gurbuz Aghayev tarafından yapılan çalışmalarla dünyadaki bazı ülke liderleri ülkelerin genel olarak duyulduğu araçlardan transformers yaptı. Aralarında ülkemizin Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın da bulunduğu çalışmalarda ABD Başkanı Barrack Obama, İran liderdi Hamaney, Rusya başkanı Vladimir Putin, Azerbaycan lidedi İlham Aliyev, Britanya Kraliçesi Elizabeth, Almanya Başkanı Angela Merkel ve Kore lidedi Kim Jong-Un yer alıyor.

Açıkçası fazlasıyla siyasi görünen bu çalışmalarda Erdoğan TOMA, Aliyev petrol kuyusu, Hamaney vinç, Merkel Volkswagen, Elizabeth çift katlı İngiliz otobüsü, Kim Jong-Un savaş topu, Putin Rus arabası Lada ve Obama ise içinde Trump'ın olduğu bir Amerikan polis aracına benzetilmiş. Sözü geçen çalışmaları ise aşağıdan görebilirsiniz.
 

 Vladimir Putin - Lada 

 İlham Aliyev - Petrol Kuyusu 

 Angela Merkel - Volkwagen 

 Barrack Obama & Donald Trump - Amerikan Polisi 

 Kim Jong-Un - Savaş Topu 

 Kraliçe Elizabeth - İngiliz Çift Katlı Otobüsü 

 Ali Hamaney - Vinç 

 Recep Tayyip Erdoğan - TOMA


1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0