• Anasayfa
  • İnternet
  • Balonlu Naylon, Hidrolik Baskı Makinesinden Sağlam Çıkacak Kadar Dayanıklı mıdır?!

Balonlu Naylon, Hidrolik Baskı Makinesinden Sağlam Çıkacak Kadar Dayanıklı mıdır?!

0
0
0
0
0
Balonlu Naylon, Hidrolik Baskı Makinesinden Sağlam Çıkacak Kadar Dayanıklı mıdır?!
Patlattığımızda çok güzel bir his veren balonlu naylon, gerçektende eşyaları iyi bir şekilde koruyabilir mi? Hadi bu sorunun cevabını hidrolik baskı makinesinden alalım.
İlk olarak ısı yalıtımlı duvar kağıdı olarak kullanılmak için üretilen balonlu naylon, üretiminin ardından darbelere karşı koruyucu bir katman olarak kullanılmaya başlandı. Gördüğümüz anda içimizde bir çeşit patlatma hissinin uyanmasına neden olan bu sıra dışı malzemenin üzerinde bulunan esnek baloncuklar, çarpma anında oluşan geri tepkinin en aza indirgenmesi adına oldukça kullanışlı.

Yaptığı videolarda en ilginç cisimleri binlerce tonluk pres altında bırakan Hydraulic Press Channel, hem eğlenceli hem de dayanıklı olan bu maddeyi bir sınava sokmaya karar vermiş. Hidrolik baskı makinesinin altına yerleştirilen balonlu naylon, sizce bu zor sınavı geçebilecek mi?
 

Video çeken kişinin sözlerinden de anlayabileceğiniz gibi hiçbir şekilde patlama sesi gelmiyor ancak balonlu naylonun tonluk baskıya rağmen şeklini koruduğu ve asla ayrılmadığı görünüyor. Bu hidrolik baskı makinesinin ne kadar kuvvetli olduğunu bilmiyorsanız buradaki haberimizden Nokia 3310'un hidrolik baskı makinesiyle olan karşılaşmasını izleyebilirsiniz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0