Barça, Twitter'dan Arda'ya Özel Nick Aldı

1
0
0
0
0
Barcelona, yeni oyuncusu Arda'ya özel Twitter nick'ini satın aldı.
Barcelona'ya transfer olarak kariyerinde oldukça önemli bir adım atmayı başaran (bundan sonra adım atacak seviye kalmadı zaten) Arda Turan, günlerdir sosyal medyanın en fazla konuştuğu isimlerden biri.

Bu sosyal medya platformlarının başında gelenlerden biri de şüphesiz Twitter. Arda, dün (yani Cuma günü) Barcelona'ya resmi olarak imza attıktan sonra, deyim yerindeyse Twitter alemi yıkılmış, Arda'yla alakalı atılan tweetlerde patlama olmuştu.

Çoğu kişi, bizzat Arda'nın Twitter hesabını etiketleyip, düşüncelerini Arda'nın da görmesini umut ederek tweet'ler attı. Haberimizde bahsedeceğimiz yenilik de burada ortaya çıktı.
 

Daha önceden milli futbolcu, Twitter kullanıcı adını 'ardaturan10line' şeklinde kullanmaktaydı. Artık Barcelona'da top koşturacak olan Arda Turan'ın Twitter'daki yeni nick'i ise, '@ardaturan' şeklinde yenilendi. Bu özel isim, bizzat Barcelona tarafından alınmış durumda.

Arda, Barcelona'ya imza atmasının ardından hayatı boyunca olmak istediği yerde olduğunu vurgulamış, "Barcelona kulübünün büyüklüğünü ve sadece futbol kulübü olmadığını biliyorum. Beni yakından tanıyan arkadaşlarım bilirler, Barcelona'ya hep bir yakınlık hissettim. Hayatımda boyunca en çok olmak istediğim yerdeyim" diye konuşmuştu.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0