• Anasayfa
  • İnternet
  • Başarılı Çocuk Sam, Babası İçin Yardım Kampanyası Başlattı

Başarılı Çocuk Sam, Babası İçin Yardım Kampanyası Başlattı

0
0
0
0
0
İnternetin en meşhur çocuklarından ‘’başarılı Sam’’ babası için böbrek kampanyası başlattı. GoFundMe.com sitesinde başlayan kampanyaya katılım sürekli artış gösteriyor.
ABD’li Andy Warhol, yaşadığı döneme damgasını vuran Pop Art akımının en önemli öncülerinden olarak gösterilir. Onu bu özelliğiyle tanımak biraz zor olabilir ama ‘’herkes bir gün 15 dakikalığını ünlü olacaktır’’ dediğimizde kafanızda hiçbir soru işareti kalmayacaktır. Bu abimiz, yaşadığı dönemde interneti ve ne kadar yaygınlaşabileceğini tahmin ederek mi bu sözü söyledi bilinmez ama şu an ki gidişatı tam anlamıyla tutturduğu kesin. 

Sizlere internet alemine hakim olan herkesin gayet iyi tanıyacağı bir çocuktan bahsetmek istiyoruz. Hemen hemen herkesin tahmin edebileceği üzere bu çocuk fotoğrafları masaüstü arka planı olarak ayarlanan, baktıkça insanı gaza getiren, insanın içerisinde zafer çığlıkları attıran ‘’başarılı çocuk Sam’’ den başkası değil. Bu güzel kardeşimiz daha çok küçük bir yaşta internet ünlüleri arasına girmiş, uğruna tişörtler basılmış, ailesinin evi basılıp yanakları sıkılmış ve börek, poğaça gibi unlu mamüllerle beslenip hakkettiği değeri görmüştür. Bu ilginin hakkını fazlasıyla veren Sam, şimdilerde babası için annesiyle birlikte ortaklaşa gerçekleştirdikleri bir yardım kampanyası içerisinde yer alıyor. 8 Nisan’da başlatılan kampanyada, sevimli aile böbrek hastası babaları için donör bulma arayışında. GoFundMe.com sitesinde başlatılan kampanyaya bu zamana kadar 400 kişi katılmış ve toplamda 201.000 TL bağış toplanmış. Toplanan bağış, başarılı çocuk Sam’in babasının ameliyat ve ameliyat sonrası bakımına harcanacak. Biz de buradan yakışıklı Sam’in babasına geçmiş olsun dileklerimizi iletelim.      
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0