• Anasayfa
  • İnternet
  • Batman v Superman Filmindeki İnternet Sitesi Gerçeğe Dönüştü!

Batman v Superman Filmindeki İnternet Sitesi Gerçeğe Dönüştü!

0
0
0
0
0
Birkaç gün sonra sinemalara çıkacak olan Batman v Superman filmine özel olarak LexCorp internet sitesi açıldı.
Beyaz perde son birkaç senedir süper kahramanlar tarafından kuşatılmış durumda. Vizyona girmesiyle birlikte büyük hasılat yapan süper kahraman filmleri, bu aksiyon dolu ve kaliteli yapımların sürekli olarak yenilerinin çekilmesini sağlıyor. Vizyona girecek sıradaki süper kahraman filmi Batman v Superman.

Batman v Superman'de göreceğimiz kötü karakterler arasında Doomsday ve Lex Luthor bulunuyor. Lex Luthor'un sahip olduğu LexCorp isimli şirket, Metropolis şehrinin en büyük ve en zengin şirketi. Batman v Superman evreninin gerçekliğe yakın olmasını isteyen Warner Bros, filmin vizyona girmesine sadece birkaç gün kala bu şirketin orijinal internet sitesinin kullanıma sunulduğunu bildirdi.LexCorp'un sitesinin ismi Lex-OS. Oldukça güzel ve teknolojik görünümlü bir temaya sahip olan site, giriş yaparak oyun oynayabileceğiniz ve kendi profilinizi oluşturarak oyun puanınızı paylaşabileceğiniz basit bir site. Siteye girdiğiniz an karşınıza kullanıcı girişi ve ziyaretçi girişi seçenekleri çıkıyor. Tabii ki sadece ziyaretçi girişi yapılması mümkün.

"Dosyalar" isimli bir bölüme de sahip olan site, ilgi çekici olan bu bölüme maalesef girmemize izin vermiyor. Sol üst kısımda yer saatin ve hava durumunun bulunduğu kısım, siteye girmenizle birlikte konumunuzun saptandığını da gösteriyor.

Batman v Superman: Dawn of Justice filmi 25 Mart'ta sinemalarda.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0