Beats Music Yayına Açıldı !

0
0
0
0
0
Beats Music Yayına Açıldı !
Tüm dünyanın beklediği beatsmusic kapılarını dünyaya açtı! Artık, Dr. Dre ve Trent Reznor’da çevrimiçi müzik piyasasına adım attılar!
Tüm dünyanın beklediği beatsmusic kapılarını dünyaya açtı! Artık, Dr. Dre ve Trent Reznor’da çevrimiçi müzik piyasasına adım attılar!
 

 Beats'in Marka Avantajı Var !


Geçtiğimiz günlerde size Spotify’dan bahsetmiştik. BeatsMusic, Spotify ile konsept olarak birebir aynı, fakat içerik ve kişiselleştirme bakımından biraz farklı. Beats Music! Lansmanı 21 Ocakta yapılacak uygulamanın en büyük avantajı ise Beats markasının hemen hemen bütün müzik severlerin tanıması.
 

 Spotify'a Gönderme Yapmayı Unutmadılar !


'Doğru yerde, doğru müzik' parolası ile yola çıkan beatsmusic bütün türlere ait toplamda 20 milyonu aşkın şarkıyı ve en iyi müzik experlerinin hazırladığını duyurduğu sayısız çalma listesi ile karşımıza çıktı. Beats music web sitelerinde yazan “No Ads, No Breaks, Just Great Music” (reklam yok, ara yok, sadece güzel müzik var) sloganı ile de Spotify’a gönderme yapmayı ihmal etmemiş.


21 Ocak’ta Türkiye Saati ile 15:30 civarı kapılarını açan uygulamayı diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise kullanıcıların yeni albümler, yeni sanatçılar keşfetmesine yardım etmesi. Kullanıcıların nasıl hissettikleri, nerede oldukları, sevdikleri ve sevmedikleri şarkıları baz alarak tamamen kişiselleştirebileceğimiz bir müzik servisi hizmeti sunuyor
Aylık kullanım ücreti 9.99 Dolar olarak belirlenen beats 90 günlük ücretsiz deneme süresi sunuyor. Beats music uygulamasına aylık 14.99 Dolar ödenerek maksimum 5 kişilik bir aileye telefon ve bilgisayar olmak üzere 2’şer cihazda kullanılmak üzere de bir kampanya eklenmiş.


Tüm müzik severlerin beklediği bu güzide uygulama malesef ülkemizde henüz yayın hayatına başlamadı. Ne güzel Google Play'de yorumlarımız görülsün diye bir yıldız verecektik!

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0