​Berlin'in En Ünlü Gece Kulübüne Girebilir misiniz? Simülasyonda Şansınızı Deneyin!!

1
0
0
0
0
Berlin'de okuyan iki öğrenci, şehrin en ünlü gece kulübüne girip giremeyeceğinizi görmeniz için mükemmel bir simülasyon yarattı.
Dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olan Berlin, gece hayatı ve susmak bilmeyen tekno müzikleri sayesinde Avrupa'nın eğlence başkentlerinden birisi olmayı başarmıştır. Şehirde bulunan gece kulüplerinden birisi olan ve Berlin'in en prestijli gece kulübü olarak anılan Berghain, çoğu kişinin kapıdan döndüğü, girişin son derece zor olduğu kulüplerden birisi. Bu kulübe girebilmek için belirli niteliklere sahip olunması ve pratik yapılması gerektiğini düşünen iki öğrenci, özel bir simülasyon geliştirdi.

Berlin'de okuyan öğrenciler (Vinzenz Aubry ve Fabian Burghardt) 'Berghaintrainer' ismini verdikleri bu simülasyonda vücut dilini okuyan, sese göre farklı sorular soran ve cevaplar veren özel bir yazılım kullanmışlar. Kamera ve mikrofon kullanımına ihtiyaç duyan simülasyona buradaki bağlantı üzerinden ulaşabilir ve Berghain'e girip giremeyeceğinizi kontrol edebilirsiniz (soruları anlamak ve cevaplamak belirli bir düzeyde İngilizce istiyor).

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0