Beyaz Saray'da Çılgın Star Wars Partisi: Başkan Obama, Stormtrooper'lar ile Koptu!

0
0
0
0
0
Beyaz Saray'da Çılgın Star Wars Partisi: Başkan Obama, Stormtrooper'lar ile Koptu!
4 Mayıs Star Wars günü tüm dünyada coşkuyla kutlandı. Bu sevincin yaşandığı yerlerden biri de Beyaz Saray oldu. Başkan Obama ve eşi, Star Wars'un ünlü karakterleri R2 ve Stormtrooper'lar ile dans etti.
Star Wars denildiğinde artık akla sadece bir bilim kurgu serisi getirmek çok zor. Günümüzde bir endüstri halini almış Star Wars efsanesi filmden oyunlara, bağımsız denemelerinden hayran kulüplerine kadar burada sıralaması zor dallara ayrılmış durumda. Düşünsenize, dünyada özel bir günü olan ve hayranlarınca kutlanan bir yapımdan bahsediyoruz.

 Beyaz Saray'da Star Wars Partisi!

4 Mayıs’ın Star Wars günü olarak kutlandığını buradaki haberimizde dün sizlerle paylaşmıştık. Buna rağmen, kutlamaların Beyaz Saray’a kadar uzanacağını inanın biz de tahmin etmezdik. Aşağıdaki video The White House resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı. Başkan Barack Obama ve eşi, Star Wars’un protokol robotu R2-D2 ve bir grup Stormtrooper ile birlikte dans ediyor. Bu eğlenceli video, aslında söyleyecenecek pek bir şey de bırakmıyor… Geçmiş Star Wars gününüz kutlu olsun!
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0