Bir Ateş Hortumu Yavaş Çekimde Nasıl Görünür?!

1
1
0
0
0
Bir Ateş Hortumu Yavaş Çekimde Nasıl Görünür?!
Ünlü Youtube kanalı Slow Mo Guys tarafından kasıtlı bir şekilde hazırlanan ateş hortumu, yüksek hızlı kameralar kullanılarak izlendi.
Youtube'un ünlü kanallarından birisi olan Slow Mo Guys, çektikleri ilginç videolar ile kısa sürede tanınan video kanallarından birisi. Videolarında gerçekleştirdikleri garip deneyleri, olayları veya sergiledikleri hareketleri paylaşan, fakat sadece paylaşmakla kalmayıp videoya bu görüntülerin son derece yavaş çekimlerini de ekleyen bu Youtuber'lar, ilginç şeylerin yavaş çekimlerde sergilendiği videolarıyla boş zamanlarınızı renklendirmek konusunda oldukça iyiler.

Birkaç haftada bir video paylaşımı yapan Slow Mo Guys, bu videolarında son derece ender bir şekilde doğal olarak oluşabilen ateş hortumunu görüntülediler. 12 adet güçlü vantilatörü düzgün bir şekilde ayarlayan Slow Mo Guys, vantilatörlerin orta kısmına yakıt dolu bir teneke koydu ve ateşe verdi.
 

Ortaya çıkan alevleri dizdikleri vantilatörler sayesinde şekillendirmeyi başaran ikili, oldukça ender rastlanan bu doğa olayını kasıtlı bir şekilde gerçekleştirerek yüksek hızlı kameralarla kaydetmeyi başardılar ve ortaya mükemmel görüntülerin çıkmasını sağladılar.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0