• Anasayfa
  • İnternet
  • Hidrolik Baskı Makinesiyle Başka Bir Hidrolik Baskı Makinesi Karşı Karşıya!

Bir Hidrolik Baskı Makinesi Başka Bir Hidrolik Baskı Makinesini Ezmeye Çalışırsa Ne Olur?

0
0
0
0
0
Bir Hidrolik Baskı Makinesi Başka Bir Hidrolik Baskı Makinesini Ezmeye Çalışırsa Ne Olur?
Son dönemlerde YouTube'da fenomen haline gelen Hydraulic Press Channel'ın bu seferki konuğu başka bir hidrolik baskı makinesi oldu
Son dönemlerde 3310 reyiz de dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek birçok şeyi ezerek YouTube'da fenomen haline gelen Hydraulic Press Channel, bu sefer oldukça ilginç bir olaya imza attı.

Oldukça güçlü bir pres yapan bir hidrolik baskı makinesine el yordamıyla birçok şeyi dümdüz edebileceğiniz başka bir hidrolik baskı makinesini ezmeye çalışan ekip, ortaya oldukça ilginç bir görüntü çıkardı.

 

Aslında videoyu ilginç kılan sadece bu da değil. Çünkü videoyu izlediğinizde farkedeceksiniz ki kanaldaki asıl büyük baskı makinesi başka bir baskı makinesini ezecek. Fakat bu ezilecek olan baskı makinesinin de ezeceği başka bir baskı makinesi var. Hatta 3. ezilecek olan baskı makinesinin de ezeceği minicik bir baskı makinesi daha var. Videonun adına da akıllıca bir yöntemle "Pressception" diyen HPC kanalı, oldukça eğlenceli ve ilginç bir çalışma daha ortaya koymuş oldu.

Ayrıca daha önce buradan paylaştığımız gibi 3310'u darmaduman eden makina, buradaki haberimizde içi havayla dolu naylonları da ezmişti.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0