• Anasayfa
  • İnternet
  • Bir Kickstarter Projesi Yeterli Bağışı Topladıktan Sonra CIA'in En Gizli Dosyalarını Açıklayacak!!

Bir Kickstarter Projesi Yeterli Bağışı Topladıktan Sonra CIA'in En Gizli Dosyalarını Açıklayacak!!

0
0
0
0
0
Kickstarter'da başlatılan bir projenin sahibi, yeterli bağışın toplanmasının ardından CIA'in en gizli dosyalarını açıklayacağını iddia ediyor.
Projesi olan ancak projesini hayata geçirmek adına gerekli olan parayı bulamayan kişilerin fikrini sergilemek ve bağış toplamak adına kullandığı Kickstarter, son zamanların en ilginç projelerinden birisine ev sahipliği yapıyor. Bu projenin sahibi CIA'in en gizli dosyalarını internet üzerinden yayınlayabileceğini savunuyor.

Amerika'nın ve hatta tüm diğer kurumların arasında en gizli bilgilerden bazılarına sahip olduğunu düşündüğümüz CIA'in gizli dosyalarına ulaşabilmek elbette hiç kolay değil. Bunu başarabileceğini iddia eden proje sahibi Michael Best, projeyi hayata geçirebilmek için sadece 10.000 dolara ihtiyaç duyduğunu belirmiş ve bu paraya ulaşmayı çoktan başarmış.Michael Best'in proje sayfasında belirttiğine göre yaklaşık 13.000.000 sayfadan oluşan özel CIA dosyaları halk ile paylaşılacak ve bu olay tamamen yasal. 13.000.000 sayfalık özel arşive sadece 4 bilgisayar üzerinden ulaşılabileceğini belirten Michael, bu projenin bir ajanlık görevinden ziyade ifşa olayı olduğunu Kickstarter sayfasında belirtmiş. Dosyaları PDF, Kindle, ABBYY, EPUB ve DAISY Digital Talking Book formatında internetten yayınlayacağını belirten Michael'ın tüm parayı projeye harcayağı da Kickstarter sayfasında belirtiliyor. Bu nedenle Michael'ın CIA tarafından görevlendirildiğini düşünebiliriz.

Michael'ın Kickstarter projesine burada bulunan link üzerinden ulaşabilir ve projeyi inceleyebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0