Bulunduğu Dükkana Hırsızların Girdiğini Gören 7 Yaşındaki Çocuk, Hırsızı Yumrukladı!!

1
0
0
0
0
Bulunduğu Dükkana Hırsızların Girdiğini Gören 7 Yaşındaki Çocuk, Hırsızı Yumrukladı!!
Ailesi ile alışveriş yapmak için girdikleri dükkana hırsızların girdiğini gören 7 yaşındaki çocuk, hırsızlardan birisini yumrukladı.
Bulunduğunuz alışveriş merkezine hırsız girseydi ne yapardınız? Çoğunuzun "Kahramanlık yapar hırsızı etkisiz hale getirirdim" dediğini duyar gibiyim fakat eğer hırsızın elinde silah varsa böyle durumlarda yapılması gereken en mantıklı şey sakin bir şekilde durmaktır. Hırsızın psikolojik durumundan emin olmadığınız için sakin bir şekilde beklersiniz veya haberimize konu olan bu çocuk gibi hırsızı yumruklarsınız.

Geçtiğimiz Cuma günü ailesiyle birlikte Montgomery County'de bulunan GameStop'a giden çocuk (güvenlik nedeniyle ismi açıklanmadı) oyunlara baktığı sırada dükkana iki hırsızın girdiğini görmüş. Şapka takan ve yüzlerini kapatan hırsızlardan birisi kasada bulunan kişileri ve çocuğun ailesini tehdit ederken diğer hırsız ise geride bekliyormuş. Arkada duran hırsızı gören çocuk, o an kahramanlık yapmaya karar vermiş ve silahlı hırsıza güzel bir yumruk sallamış.

Güvenlik kameralarına yansıyan bu görüntüler, çocuğun hırsıza (etkisiz de olsa) vurarak elinden geleni yaptığını, yani güzel bir kahramanlık örneği sergilediğini gösteriyor. Çocuğun mükemmel yumruğuna rağmen para çalan hırsızlar kayıplara karıştılar ve şu an polisler tarafından aranıyorlar.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0