• Anasayfa
  • İnternet
  • Cam Kavanozun İçinde Vakumlanan Marshmallowlara Sizce Ne Olmuştur?

Cam Kavanozun İçinde Vakumlanan Marshmallowlara Sizce Ne Olmuştur?

1
0
0
0
0
Cam Kavanozun İçinde Vakumlanan Marshmallowlara Sizce Ne Olmuştur?
İngilizcede karşılığı marshmallow olan lokuma benzer bir şekerlemeye cam kavanozun içerisine konulup vakumlandıktan sonra ne olur, onu izleyeceğiz.
Google'ın son işletim sistemi Android 6.0’dan sonra marshmallow kelimesine çok daha fazla aşina olduk. Aslında bildiğimiz lokuma benzer bir şekerleme, fakat ismi marshmallow olunca daha bir karizmatik oluyor değil mi? Neyse, biz konumuza dönelim.

Şu YouTube fenomeni Rus arkadaşı biliyorsunuz değil mi? Hani Efe’nin çakması. (bakın kilit noktayı kaçırmayın; Efe onun değil, o Efe’nin çakması) Hoş ve görsel olarak tatmin edici bir video paylaşan CrazyRussianHacker, önce marshmallowları havayla temas etmeyeceği şekilde bir cam kavanozun içerisine yerleştiriyor. Daha sonra bir pompayla içerisine hava pompaladığı cam kavanozdaki marshmallowlar yavaş yavaş şişmeye başlıyor. Normal ebatlarına oranla iyice şişen şekerlemeler, kavanozun kapağının açılmasıyla içerine dolan oksijen yüzünden yavaş yavaş deformasyona uğruyor. Ne olduğunu anlatıp videonun büyüsü kaçmasın diye sizi aşağıdaki görüntüyle baş başa bırakayım.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0