• Anasayfa
  • İnternet
  • Canlı Yayında Yeni Aldığı Çakmağı Tanıtan Japon Oyuncu, Az Kalsın Evi Tamamen Yakacaktı

Canlı Yayında Yeni Aldığı Çakmağı Tanıtan Japon Oyuncu, Az Kalsın Evi Tamamen Yakacaktı

0
0
0
0
0
Canlı Yayında Yeni Aldığı Çakmağı Tanıtan Japon Oyuncu, Az Kalsın Evi Tamamen Yakacaktı
Japonya'da internet üzerinden canlı yayın yapan bir oyuncu az kalsın odasını yakıyordu.
Her geçen gün sosyal medya üzerinde çeşitli canlı yayın kazalarına rast geliyoruz. Kimi üzerine bir şeyler döküyor kimi bilgisayarına zarar veriyor. Ama geçtiğimiz günlerde meydana gelen kaza eşine az rastlanır cinsten. Japonya'da evinden canlı yayın yapan bir oyuncu öyle bir hata yaptı ki akıllara zarar. Oyun oynadığı esnada yeni aldığı kibrit çakmağı denemek isteyen Japon oyuncunun başına gelmedik kalmadı. İlk başta bir kaç deneme ile çakmağını yakmaya çalışıyor ama olacak gibi değil. İlerleyen dakikalarda defalarca deneme sonucunda çakmak yanıyor ki ne yanıyor. Birden alev alan çakmağı hızlıca elinden atmaya çalışıyor. Fakat kibrit kısmını ise sağ tarafındaki kağıtların üstüne bırakıyor.

Yere düşen çakmağın ateşini söndürmeye çalışırken diğer taraftan da ayrı bir yangın çıkıyor. Komedi filmi gibi. İçtiği su ile yanan kağıtları söndürmeye çalışıyor. Hani kaş yapayım derken göz çıkarmak deyimi vardır ya aynen burada gerçekleşiyor. Yanan kağıt dolu çöp poşetini alıp arka tarafa koyuyor. Japonlar akıllı insanlardır ama bu arkadaşımız sanırım biraz farklı. Yanan kağıtları kartonla söndürmeye çalışıyor. Sonucunda da yangın daha da artıyor. Yaptığı canlı yayını hiç dikkate almayan Japon oyuncu yangını söndürmek için daha fazla su getiriyor.

Videomuzun ilerleyen kısımlarında göreceğiniz gibi odası duman altında kalıyor göz gözü görmüyor. Yaptığı canlı yayınlardan çok bu hatası ile şimdiden Youtube'ta popüler olmuş durumda. Siz siz olun, yangın söndürmek için asla bu Japon arkadaşın yaptıklarını yapmayınız. Televizyon programlarında kesinlikle evde denemeyiniz derler ya işte siz bu Japon arkadaşın yaptığını yapmayın.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0