• Anasayfa
  • İnternet
  • Hangi Ünlünün Ne Kadar Kazandığını Gösteren Site: Celebrity Net Worth

Hangi Ünlünün Ne Kadar Kazandığını Gösteren Site: Celebrity Net Worth

2
1
0
0
0
Dünyada birçok milyonları, milyarları götüren insanlar var. Peki ya bunların mal varlıkları ne kadar? Merak ediyorsanız bu internet sitesi tam size göre.
Ülkemizde Acun Ilıcalı, Ali AğaoğluKoç, Sabancı ve Zorlu aileleri gibi birçok ünlü milyonerler bulunuyor. Tabii bunlarda dünya genelinde de örnekleri bol bol mevcut. Peki ya bu arkadaşlarımızın mal varlıkları ne kadar? İşte işi gücü bırakıp sadece bunu ölçmek için uğraşıp koca bir site kuran ekip "Celebrity Net Worth" adındaki site ile sizlere bu bilgileri veriyor. Hem milyonerler ile ilgili haberleri, hem de değerlerini görebildiğiniz site tam olarak sizin ağzınızı yormamak için yapılmış.

Örnekleri aşağıda sırayla vereceğimiz gibi bir de "random" yani rastgele özelliği de bulunuyor. Buraya tıkladığınızda da rastgele bir milyoneri karşınıza çıkartıyor. Çoğu zaman adamı ya da kadını tanımıyor olabilirsiniz, fakat yanındaki Billion ya da Million olarak yazan değerleri görünce adamı tanıyıp tanımamanız bir şeyi değiştirmeyecek. Çünkü o yanındaki yazan para adamın parası sonuçta.Örnek vermek gerekirse Zorlu ailesinin mensublarından Ahmet Nazif Zorlu'nun bu siteye göre 1.3 Milyar Dolar gibi bir mal varlığı bulunuyor. 3.5 Milyar Türk Lirası gibi bir değer yapıyor. Zorlu Center ve Zorlu grubuna bağlı o kadar şirketi düşünürsek tabii az bile kalabilir..TV8'i alan ve Acun Medya ile paracıklar paracıklar diyen ünlülerimizden Acun Ilıcalı ise "Ben Almanya'dan geliyom bitbaks yapcam" dedikleri programlar sayesinde 100 Milyon Dolar gibi bir mal varlığı olduğu görünüyor. Bu da 274 Milyon Türk Lirası'na tekabül ediyor. "Acun Firarda" ile başlayan serüven nerelere gelmiş. Hey gidi hey..Son olarak da yaşına rağmen kurduğu bir site ile deli paralar kıran kardeşimiz Mark beye gelelim. Tamı tamına 43 Milyar Dolar gibi bir mal varlığı bulunuyor. Maaşı ise yılda 1 Dolar olarak görünüyor. Evet 1 Dolar, yılda, evet. "Ne alaka?" diyeceksiniz tabii. Sebebi şirketin CEO konumundaki Mark'a maaş olarak fazla para görünürse bunun Facebook'un gelir kaybı olarak görünmesini engellemek amacıyla yapılmış. Yani zaten 43 Milyar Dolar gibi bir mal varlığınız olsa bir de maaş mı isteyeceksiniz?

Neyse, eğer siz de "Acaba şu ünlü ne kadar kazanıyor?" falan filan diye düşünüyorsanız buyrun, buradaki bağlantıdan siteye gidip "Search for Celebrity" bölümünden aklınıza gelen birini yazabilirsiniz. Ancak Türkçe karakter yerine İnligizce kullanın. Yani "acun ilicali" olarak aramanız daha iyi olacak. Bir de "Random" bölümünü kullanarak rastgele birinin çıkmasını ve öylesine vakit öldürmenizi sağlayabilirsiniz. Mishal, basıyorum;Kenan Thompson diye bir komedyen çıktı, şahsen tanımıyorum ama 9 Milyon Dolar mal varlığı varmış. Güle güle harcasın.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0