Cem Yılmaz ile iPhonedo YouTube'da Kapıştı!

1
1
0
0
0
Cem Yılmaz ile iPhonedo YouTube'da Kapıştı!
Cem Yılmaz'ın YouTube'da başlattığı "Kötü Fikir Sanat" adlı video serisi kısa sürede internette yankı buldu. Cem Yılmaz'ın videolarına Ekşi Sözlük ve YouTube'dan tepkiler gecikmedi. iPhonedo Türkiye hesabı Cem Yılmaz'ın yeni serisine gönderme yapan bir video yayınladı.
Cem Yılmaz’ın YouTube kanalında yayınladığı “Kötü Fikir Sanat” adlı video serisi kısa sürede yüzbinlerce kişi tarafından izlendi. İnternette de konuşulan yeni videolar ile ilgili en büyük tartışmaların döndüğü ortamlardan biri de tabii ki Ekşi Sözlük oldu. Bazı sözlük yazarları Cem Yılmaz’ın YouTube performansını beğenmezken, kimileri de videoları eğlenceli olduğunu savundu.

Cem Yılmaz’ın abisi Can Yılmaz ile birlikte yer aldığı videolarda, ürün yerleştirme reklam modeli eleştiriliyor. YouTube videolarında da sık sık yer verilen ürün tanıtımlarını ve yerleştirmelerini eleştiren abi kardeş, hayali markalar üzerinden göndermeler ve espriler yapıyor. 
 

Tabii ki Cem Yılmaz’ın yeni video serisi YouTube dünyasında da karşılık buldu. iPhonedo tarafından hazırlanan “Kikir Fikir Sanat” videosunda da Cem Yılmaz’ın yeni video serisine açıkça “diss” atılıyor. Cem Yılmaz’ın alabileceği tüm reklamları zaten aldığını söyleyen iPhonedo, şimdi uydurma markaların yer aldığı skeçlerde herkesin Cem Yılmaz’ın diğer YouTuber’lar ile dalga geçtiğini sandığını belirtiyor. iPhonedo’nun “Stand-up” konusundaki tespitleri ve ürün seçimleri de bir hayli ilginç. Cem Yılmaz’ın yeni serisinin ilk videosunu yukarıda, iPhonedo’nun videosunu da aşağıda bulabilirsiniz. Konu hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın, yorumlarda tartışalım…
 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0