• Anasayfa
  • İnternet
  • China's World Trade Centre'ın Tepesine Çıkan Gençler, İzlemeye Cesaret Edemediğimiz Görüntüler Kaydettiler!

China's World Trade Centre'ın Tepesine Çıkan Gençler, İzlemeye Cesaret Edemediğimiz Görüntüler Kaydettiler!

0
0
0
0
0
China's World Trade Centre'ın Tepesine Çıkan Gençler, İzlemeye Cesaret Edemediğimiz Görüntüler Kaydettiler!
Dünyanın en yüksek binalarından birisinin tepesine hiçbir güvenlik ekipmanı olmadan tırmanan gençler, izlerken bile korkutan görüntüler kaydetmeyi başardılar.
Son yıllarda binaların tepesine tırmanan ve korkusuzluğunu göstermek adına bunu hiçbir güvenlik ekipmanı kullanmadan yapan kişilerin sayısı çoğaldı ve hatta bunu yapan kişilerden oluşan özel gruplar bile kuruldu. Bu bireyler (genelde adrenalin bağımlısı olan gençler) bulabildikleri en yüksek binanın üzerine çıkıyorlar ve tamamen izinsiz yaptıkları bu eylemin her dakikasını kayıt altına alıyorlar. Selfie akımının başlamasından sonra artan bu tür aktivitelere son olarak Çin'de rastlandı.

Ünlü "kule tırmanıcısı" olan Joseph Lulu, Çin'in en uzun binalarından birisi kendine hedef olarak seçti. China's World Trade Centre'a tırmanan Çinli adrenalin bağımlısı, tam 330 metre yukarıya çıktı ve tüm tırmanışını kayıt altına aldı. Tırmanışının ardından tepede bulunan vince çıkarak poz veren Lulu, tırmandığı binalara bir yenisini daha eklemiş oldu. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0