• Anasayfa
  • İnternet
  • Chrome’daki Tüm Sekmeleri Otomatik Olarak Kapatan Eklenti: Panik Butonu

Chrome’daki Tüm Sekmeleri Otomatik Olarak Kapatan Eklenti: Panik Butonu

1
0
0
0
0
Eğer tarayıcı olarak Chrome kullanıyorsanız, Panic Button (Panik Butonu) ‘hayatınızı kurtaracak’ eklenti olabilir.
Anneniz komşuya gitmiştir, ‘iki dk yaramaz şeyler izleyeyim’ dersin ama annenin eve geldiğini anlamazsın ve başına şuradaki arkadaşın başına gelenler gelir ya hani. Ya da iş yerinde biraz kaçamak yapmak için Facebook’ta gezinti yapıp Twitter’da kimler fav, unfav yapmış diye bakarken patronunuza yakalanırsınız ya ( hazır muhabbeti olmuşken ben de ekleyeyim:) ), işte bu sıkıntılara düşmemeniz için Chrome’a süper bir eklenti geldi: Panic Button.

Chrome Web Mağazası üzerinden tarayıcınıza ekleyebileceğiniz Panic Button eklentisi, tek bir tık yaparak tüm sekmeleri gizleyip sonrasında tekrar geri yüklenmesini sağlıyor. 

Şuradan edinebileceğiniz eklentiyi tarayıcınıza kurduktan sonra sağ üst üzerinde ünlem işareti olan kırmızı bir buton gelecek. Butona tıkladığınız anda yukarıda da belirttiğimiz gibi tüm sekmeler gizleniyor olacak.Panik Butonu aktif durumdayken yeşil renge dönüşüyor ve dilerseniz klavyenizde kısayol olarak kullanabiliyorsunuz. Eklenti kurulduktan sonra kısayol olarak F4 tuşu olacak şekilde kuruluyor ve isteğinize göre farklı bir tuşla değiştirebiliyorsunuz. İsterseniz şifreleme yaparak gizlediğiniz sekmeleri daha güvenli olacak şekilde açabilirsiniz.


1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0