Google, Yer İmi Yöneticisine Yeni Görevler Veriyor

0
0
0
0
0
Google, Yer İmi Yöneticisine Yeni Görevler Veriyor
Daha sonra ziyaret etmek istediğimiz siteleri yer imlerine eklemek, birçok kişinin işini bir hayli kolaylaştırır. Fakat bazen o kadar çok web sitesini ekleriz ki, aradığımız bağlantıyı bulmamız zamanımızı alabiliyor.
Daha sonra ziyaret etmek istediğimiz siteleri yer imlerine eklemek, birçok kişinin işini bir hayli kolaylaştırır. Fakat bazen o kadar çok web sitesini ekleriz ki, aradığımız bağlantıyı bulmamız zamanımızı alabiliyor. Google, bu durumu düşünerek Yer İmi Yöneticisi'ne yeni görevler vermeye hazırlanıyor. Google’ın ürün müdürü olan Cynthia Johanson’ın paylaştığı bilgiye göre Chrome, önümüzdeki birkaç hafta içerisinde yeni bir işlevi daha kazanacak.
 
Az önce de belirttiğimiz gibi yer imi yöneticisi, kaydedilen kalabalık web adresleri arasından istediğinizi seçebilmemiz için, kaydedilen favori sitelerin yanına bir not ve resim eklememize izin verecek. Ayrıca Chrome, yer imini saklayabileceğiniz klasör konusunda da öneride bulunacak. Bu şekilde yer imi içerisinde aradığınızı daha kolay bir şekilde bulabileceksiniz.


 
Chrome’un bu değişikliği önce Chrome Beta’ya, ardından tüm kullanıcılara sunulacak. (Mesela benim açımdan çok iyi olacak. Mutlaka yer imlerinde birçok kayıtlı web adresi olanlarınız vardır, işinizi kolaylaştıracaktır)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0