• Anasayfa
  • İnternet
  • Çin’de 10 Yıl Önce Kaybolan 24 Yaşındaki Kız, İnternet Kafede Bulundu

Çin’de 10 Yıl Önce Kaybolan 24 Yaşındaki Kız, İnternet Kafede Bulundu

0
0
0
0
0
Ailesiyle tartıştıktan sonra evden kaçan ve 10 yıl boyunca geri dönmeyen Xiao Yun ismindeki kız, internet kafede yapılan rutin bir arama sırasında bulundu.
Xiao Yun, 10 yıl önce (o zamanlar 14 yaşındayken) ailesiyle tartıştıktan sonra evi terk etmiş. Aradan geçen yıllar boyunca ailesi Xiao Yun’u sürekli olarak aramış fakat bir sonuç elde edememiş. Polisin de yıllar boyunca arayıp bulamadığı Xiao Yun’un 10 yıllık süre içerisinde geçimini sağlamak için bir internet kafede yaşadığı ve oyun oynayarak para kazandığı ortaya çıktı.

South China Morning Post’taki habere göre Xiao Yun, henüz 14 yaşındayken ailesi yaşadığı tartışma sonrası evi terk etmiş. Bir internet kafeye giden ve CrossFire ismindeki online oyunu oynamaya başlayan Xiao Yun, bu oyun üzerinden para kazanmaya başlayarak geçimini bu şekilde sağlamış. Polisin yaptığı rutin bir arama sonucu bulunan genç kızın kendisine sahte bir kimlik hazırladığı ortaya çıkmış.Psikologlarla yaptığı görüşmeler sonucu ailesiyle konuşmayı kabul eden kızın annesi, yaşanan olayla ilgili şu açıklamayı yapmış: “İnatçı bir yapım var, ayrıca çok çabuk sinirleniyorum. Sık sık azarladığım kızım, 10 yıl sonra artık bizimle birlikte. Bundan sonra onu kesinlikle azarlamayacağım, çünkü o artık 24 yaşında yetişkin bir kız.” (bence çok daha ağır muhabbetler dönmüştür, basit bir azarlama olduğunu hiç sanmıyorum)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0