Çin'de Açılacak Disneyland Şerefine Mickey Mouse'lu Yolcu Uçağı Yapıldı!

0
0
0
0
0
Sık sık internet sansürleriyle gündeme gelen Çin'de ilk Disneyland heyecanı yaşanıyor. Masallar kentine "merhaba" diyecek ülkenin en büyük havayolu China Eastern Airlines, Mickey Mouse kaplamalı bir yolcu uçağını kullanıma sundu.
Adı sık sık internet yasaklarıyla gündeme gelen Çin, modern dünyanın eğlenceli yönlerinden pek geri kalmıyor. Ülkedeki ilk Disneyland, Şangay şehrinde 16 Haziran 2016 tarihinde açılacak. Uzun zamandır beklenen “masallar kenti” ülkede büyük bir heyecana da yol açmış durumda. Tanıtım kampanyaları başlayan Disneyland şimdiden birçok yerde yerini almış. Hatta uçaklarda bile!

 Mickey Mouse'lu Yolcu Uçağı Kullanımda!

Çin’in en büyük havayolu şirketlerinden biri olan China Easter Airlines, Fransız yapımı Airbus A330 tipi bir yolcu uçağını Disney karakterlerinin bulunduğu bir görsel ile kapladı. Tabii ki uçağın üzerinde tanıdık isimler var. Airbus’ın ön  kısmında Mickey ve Minnie Mouse’a yer verilirken, kuyruk kısmında Cinderella’nın kalesi bulunuyor. Ayrıca, uçak üzerinde Disney logosu da yer alıyor. Renkli tasarımıyla havalimanında yolcuların büyük ilgisini çeken uçağın fotoğraflarını aşağıda bulabilirsiniz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0