• Anasayfa
  • İnternet
  • CNN Türk'de, Silikon Vadisi'nde Çalışan Türklerle İlgili Eğlenceli Bir Video Yayınlandı

CNN Türk'de, Silikon Vadisi'nde Çalışan Türklerle İlgili Eğlenceli Bir Video Yayınlandı

0
0
0
0
0
Silikon Vadisi’nde ne olup bittiğini merak ediyosanız, Cüneyt Özdemir’in sunumuyla 5N1K’da yayınlanan bu bölümü mutlaka izlemelisiniz.
Silikon Vadisi, San Franciso Vadisi’nin içinde bulunan ve yüksek teknolojiyle ilgili sektörleri bünyesinde barındıran yapının adıdır. Facebook, Microsoft, Twitter, Mozilla, Intel, Google gibi aklınıza gelebilecek tüm büyük şirketlerin kuruluş aşamasında, Silikon Vadisi’nin yeri muhakkak vardır. 

Teknolojinin böylesine korkunç boyutlara ulaşmasına vesile olan Silikon Vadisi’nde elbette Türk çalışanlar da bulunuyor. Yıllardır CNN’deki 5N1K programını sunan Cüneyt Özdemir, ziyaret ettiği Silikon Vadisi’ndeki Türk çalışanlarla bir araya gelerek eğlenceli bir program hazırladı. TV ile arası olmayan kişilerin muhtelemen kaçırmış olduğu bu programı mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum. Videoyu eğlenceli hale getiren detaylardan bir tanesi de Şahin K.’dan bahsedilmesi. Rus bir VPN şirketi, cinsel içerikli sitelere Türkiye’den de giriş yapılmasını sağlayacak projeleriyle ilgili yapılan reklamlarda oynaması için Şahin K.’yı tercih etmiş. Telaş yapmanıza gerek yok, herhangi bir +18 görüntüye ulaşmadan videoyu rahat rahat izleyebilirsiniz :)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0