• Anasayfa
  • İnternet
  • Çocukları İçin Dünyanın En Güzel Oyun Odalarından Birisi Oluşturan Mükemmel Anne!

Çocukları İçin Dünyanın En Güzel Oyun Odalarından Birisi Oluşturan Mükemmel Anne!

0
0
0
0
0
Çocuklarının konsol oyunları oynaması için özel bir oyun odası oluşturan anne, yaratıcı fikirleri ile internet aleminin en çok konuşulan konuları arasında yer almayı başardı.
Her gün saatlerce oyun oynayan tüm kişilerin ortak bir sorunu vardır: annelerinden azar işitmek. Bulunduğunuz yer, yaşınız ve oynadığınız oyun farketmeksizin annelerimiz oyun oynamamız nedeniyle bizi azarlar ve şu ana kadar bu durumu yaşamamış birisiyle karşılaşmadım. Ancak Amerika'da yaşayan ve haberimize konu olan bir kadın, çocuklarının oyun oynamasına laf etmek yerine onların oyun ortamlarını düzenlemeyi tercih etmiş.

Indiana'da yaşayan ve 2 çocuğun annesi olan Rorie Lizenby, çocuklarının tam bir Nintendo hayranı olduğunu söylüyor. 4 ve 8 yaşındaki iki çocuğunun da oyun oynamayı son derece sevdiğini belirten Rorie, onların bu alışkanlıklarını güzel bir ortamda sürdürmesi gerektiğini düşünerek kolları sıvamış. Oyun odası olarak belirlediği bir oda üzerinde çalışmalara başlayan Rorie, odanın duvarında bulunan televizyonun etrafında küçük birkaç tasarım yaparak odada dev bir Nintendo konsolu oluşturmuş.

Bu başarılı çalışmasının yapım aşamalarını, bitmiş halini ve neler kullandığını açık bir şekilde paylaşan Rorie, diğer annelerin de böyle kolay tasarımlar yapabileceğinden bahsetti.

Kaynak: Yahoo 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0