• Anasayfa
  • İnternet
  • Erkeklerin Bile Cesaret Edemeyeceği Tehlikeli Hayvanlarla Fotoğraf Çekilen Kadın Fotoğrafçı

Erkeklerin Bile Cesaret Edemeyeceği Tehlikeli Hayvanlarla Fotoğraf Çekilen Kadın Fotoğrafçı

1
0
0
0
0
Hayvanlarla fotoğraf çekilmek çok ekstrem bir durum değil, fakat ‘kadın’ modellerin yılan, ayı gibi tehlikeli hayvanlarla doğal ortamda fotoğraf çekilmesi bize biraz ilginç gelmedi değil.
Rus Katerina Plotnikova, birçok erkeğin yapmaya cesaret edemeyeceği şekilde fotoğraflar çeken ve çekilen bir model-sanatçı. Ayı, yılan, kurt gibi doğal ortamlarda tehlikeli sayılabilecek hayvanları modelleriyle bir araya getirip yakın fotoğraflar çeken ve aynı zamanda kendisini de bu pozlara dahil eden Plotnikova’nın fotoğraflarında photoshop kullanılmadığını belirtelim. (yani var da hayvanlar photoshop’la dahil edilmemiş, o manada)

Yalnız Plotnikova’nın söylemlerine göre hayvanlardan bazıları daha önce eğitilmiş. Örneğin aşağıdaki fotoğrafların bir tanesinde yer alan ayı, yaklaşık 2 yıldır filmlerde rol alıyormuş. (ormanda bulup da ‘gel fotoğraf çekilelim ayı kardeş’ dese muhtemelen şimdiye paramparça olmuştu)

Model / sanatçının Canon 5D Mark II fotoğraf makinesi ve  Canon 50mm f/1.2L lens kullanarak çektiği ‘hayvan’ temalı fotoğraflardan bazılarını sizlerle paylaşmak istedim. Siz bir yılanla ya da ayıyla fotoğraf çekilmeye cesaret edebilir miydiniz? (Katerina Plotnikova’nın tüm çalışmalarını görmek isterseniz blog sayfasına göz atabilirsiniz)

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0