Conan Apple Watch'la Yine Fena Dalga Geçti

0
0
0
0
0
Conan Apple Watch'la Yine Fena Dalga Geçti
Apple Watch ile dalga geçmekten kendini alamayan komedyen Conan O'Brein, tekrar yeni bir video hazırlayarak Apple Watch'la dalga geçti.
Geçtiğimiz haftalarda Amerika’da Talk Show yapan Conan O’Brein, yeni satışa çıkan Apple Watch ile ciddi anlamda dalga geçmişti. Saatin gereksiz olduğunu vurgulamak isteyen Conan, Apple Watch’ın reklam filmini kullanarak Pocket Watch haline getirdi. Bir nevi cep saati görünümündeki saat haberine buradan ulaşabilirsiniz.

Conan aynı şekilde geçen günlerde ortaya çıkan bir sorunu gidermek adına yeni bir video yayınladı. Bileğinde dövme olan kullanıcıların Apple Watch’ın bazı sensörülerinin çalışmasına engel olma sorununa değişik bir bakış açısı getiren Conan, Apple'la yine dalga geçti. Conan'ın çözümü ise oldukça basit; Watch Hand, yani Apple Watch'ı takabileceğimiz ekstra bir el. Apple’ın durmadan kusursuz olduğunu dile getirmeye çalışmasını bu şekilde eleştiren Conan, Apple Watch'ı sürekli eleştirerek aslında Apple’ın reklamını yapmış olmuyor mu sizcede?Kaynak: Gizmodo
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0