• Anasayfa
  • İnternet
  • Cortana, Eurovision 2015'in İlk Üç Sırasını Doğru Tahmin Etti

Cortana, Eurovision 2015'in İlk Üç Sırasını Doğru Tahmin Etti

0
0
0
0
0
Microsoft'un sesli sanal asistanı olan Cortana, Eurovision 2015 yarışmasını kazanan ülkeyle birlikte ilk üç sırada bulunan ülkeleri doğru tahmin etti.
Cortana’nın doğru tahminleri, sesli asistanın ününü dünya genelinde yaymaya devam ediyor. Daha önce 2014 Dünya Kupası’ndaki başarılı tahminlerinin ardından şimdi de Eurovision 2015’i kazanan ülkeyi doğru tahmin etti.

Sesli asistana sorulan ‘Eurovision 2015 yarışmasını kim kazanır?” sorusuna şirketin arama motoru olan Bing’den elde ettiği verileri kullanarak cevap veren Cortana, yarışmayı kazanan ülkeyle birlikte ilk üç sırayı doğru tahmin etti.

Cortana’nın cevabına göre Eurovision 2015’in birincisi İsveç olacaktı. İkinci sırada Rusya ve üçüncü sırada İtalya’nın olacağını tahmin eden Cortana’nın bu tahminleri de doğru çıktı.

Görüldüğü üzere Cortana, haddinden fazla doğru tahminlerde bulunuyor. Ben de en kısa sürede kendisine bu haftasonu için İddaa tahminlerini alıp yüklü miktarda oynamayı planlıyorum. (olur mu olur, her şeyi biliyor baksana)


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0