Akıllı Tencere de Üretildi: Crock-Pot 6

0
0
0
0
0
Slow Cooker olarak adlandırılan ve yemeğinizin ağır ağır ve güzel pişmesini sağlayan tencere sistemini artık telefonunuzdan da kontrol edebileceksiniz.
WeMo adlı yazılım şirketi ve Crock-Pot adlı Amerikan tencere-tava firmasının ortaklaşa ürettikleri yeni bir tencere oldukça dikkat çekici özelliğe sahip olmasıyla bir nevi ilk akıllı tencere olmaya aday görünüyor.

Crock-Pot 6Slow Cooker olarak tabir edilen ve uzun süreler boyunca yemeğinizi ağır ağır pişirmenize yarıyan elektrikli tencelere akıllı telefon kontrol sistemini getiren firma, böylelikle evde olmadığınız zamanlarda bile yemeğinizi ısıtmaya başlayabilir, eve geldiğiniz anda hazır bir şekilde olmasını sağlayabilirsiniz.WeMo tarafından geliştirilen uygulaması sayesinde istediğiniz yerden kontrol edebilmeniz ile dışarda zaman geçirirken, alışverişte, komşuda ya da işte veya toplantıdayken olabilecek değişikliklere göre istediğiniz gibi ayarlama yapabileceksiniz.130 Dolar olan bu akıllı Slow Cooker'ın uygulaması ise ücretsiz. Aşağıdan nasıl işlediğine dair anlatım videosuna bakabilirsizi. Şu anda ülkemizde böyle bir ürün duymadık, fakat dikkat çekmesine göre de gelme ihtimali bulunuyor olabilir.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0