Daredevil 2. Sezonu 18 Mart'ta Başlayacak!

0
0
0
0
0
Daredevil'ın 2. sezonunun ne zaman başlayacağı, Netflix tarafından yapılan resmi açıklamalarla kesinleşti.
Son yıllarda beyaz perdede görmeye alıştığımız süper kahramanlar, Avenger'ın, Batman'in ve X-Men'in  büyük bir başarı yakalamasının ardından dizilerde de karşımıza çıkmaya başladılar. Arrow, Flash, Supergirl derken sayıları gittikçe artmaya başlayan bu diziler arasına Marvel tarafından da güçlü bir rakip olabilecek olan Daredevil'ın katılmasıyla birlikte DC ve Marvel tarafları arasındaki savaş dizilere de taşınmış oldu. İlk sezonu çoğu kişi tarafından severek izlenen ve Netflix'te yayınlanması nedeniyle ancak internetten izlyebildiğimiz Daredevil, 13 bölümünün de 10 Nisan'da yayınlanmasının ardından ekranlara veda etti.
 

Sevenlerinin sabırsızlıkla ikinci sezonunu beklediği Daredevil'ın yeni sezonu için belirlenmiş bir tarih olmasına rağmen bazı söylentilere göre dizi 25 Mart'ta veya daha geç başlayacaktı. Ancak bugün dizinin yapımcıları ve Netflix yetkilileri tarafından yapılan açıklamalarla birlikte dizinin 18 Mart tarihinde ekranlara yeniden dönüş yapacağı kesinleşti. Sadece bir sezonu olmasına rağmen büyük bir başarı yakalamış olan Daredevil'ın ikinci sezonunda Punisher'ı ve Elektra'yı da göreceğimiz kesinleşmişti. 

Jon Bernthal'ın Punisher'ı, Elodie Yung'un ise Elektra'yı canlandıracağı yeni sezonda kahramanımızın neler yaşayacağını göreceğiz. Bu arada tekrarlamakta fayda var, Netflix ülkemizde de kullanıma sunulacak. Bu konuyla ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0