• Anasayfa
  • İnternet
  • Dark Souls'un Masa Oyunu Sadece 3 Dakika İçinde 50.000 Dolar Toplamayı Başardı!!

Dark Souls'un Masa Oyunu Sadece 3 Dakika İçinde 50.000 Dolar Toplamayı Başardı!!

0
0
0
0
0
Dark Souls'un Masa Oyunu Sadece 3 Dakika İçinde 50.000 Dolar Toplamayı Başardı!!
Dark Souls'un masa oyununu geliştiren ve bu proje ile Kickstarters üzerinden para toplayan birisi, sadece 3 dakikada hedefine ulaştı.
Dünyanın en ünlü oyun serilerinden birisi olan Dark Souls, inanılmaz derecede zor ve acımasız olmasıyla tanınıyor. Oynayan oyuncuların peşpeşe öldüğü ve çoğunun sinir krizi geçirmesine neden olan oyun serisi, bu zor yapısına rağmen milyonlarca hayrana sahip. Birkaç gün önce başlatılan bir Kickstarter projesi de bu oyunun ne kadar çok sevildiğini kanıtlar nitelikte.

Bahsettiğim Kickstarter projesi Dark Souls'un masa oyununu üretmeyi konu alan bir proje. Oyundaki karakterleri, canavarları ve tabii ki boss'ları içeren bu masa oyunu, sadece 50.000 dolar toplamayı amaçlıyordu ve bu amacına 3 dakikada ulaşmayı başardı. Şu an 500.000 dolardan fazla toplamış olan masa oyununun 1-4 kişiyle oynanabildiğini ve oldukça yaratıcı bir oyun stilinin olduğunu görüyoruz. Karakterinizin kaderini zarlar ve kartlarla belirlediğiniz bu oyunun oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

Eğer bu masa oyununun nasıl birşey olduğunu merak ediyorsanız veya satın almayı düşünüyorsanız, buradaki bağlantı üzerinden Kickstarter projesine ulaşabilirsiniz. Şu an 4. gününde olan projenin en az 26 günü daha var. Yani bağış yapsanız bile oyuna kavuşmak için biraz beklemeniz gerekiyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0