• Anasayfa
  • İnternet
  • David Guetta'nın Euro 2016 İçin Hazırlayacağı Resmi Şarkısında Siz de Yer Alabilirsiniz!

David Guetta'nın Euro 2016 İçin Hazırlayacağı Resmi Şarkısında Siz de Yer Alabilirsiniz!

0
0
0
0
0
Yaklaşık 1-2 saat sonra grup kuralarının çekilerek netleşeceği UEFA EURO 2016 turnuvası için hazırlanacak olan resmi şarkıyı David Guetta 1 Milyon taraftar ile beraber hazırlayacak.
Bildiğiniz gibi Türkiye olarak Euro 2008'den bu yana A Milli Takımı olarak bir turnuvaya uzunca bir aradan sonra katılıyoruz. Bu tarz turnuvalardaki özlem ve isteğimizin nihayet son bulduğu turnuvaların en merek edilen yanlarından biri de her zaman Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonası müzikleri olmuştur.

Son yapılan Dünya Kupası müziğini saymazsak şimdiye kadar birçok güzel şarkıların hazırlandığı bu turnuvalarda Euro 2016 için ise işin başında ev sahibi Fransa'dan çıkan dünyadaki en ünlü DJ olan David Guetta yer alacak.Ancak David bu şarkıyı tüm dünyadaki taraftarlar ile beraber hazırlamak istiyor. Yani sizler ile! Marş havasında olacağını belirten ünlü DJ "This One's For You" adını alacak parçayı sizin de gönderebileceğiniz kayıtları birleştirerek muhteşem bir yapım ortaya çıkaracak.

Eğer siz de David Guetta'nın yapacağı mixde yer almak istiyor ve "David Guetta feat. Aydoğan" gibi bir albüm kapağına da sahip olmak istiyorsanız bu etkinliğe katılabilirsiniz. Hatta bununla da sınırlı kalmayan bu etkinlikte büyük ödül ise Paris'te yapılacak açılış maçına seyahat ve konaklamanın dahil olduğu açılış maçına bilet, David Guetta ile buluşma ve David'in özel konserine de bir bilet gibi güzel bir projeye dönüşmüş. (Eğer Paris'e son olaylardan sonra gitmekten çekinmiyorsanız bence denemeye değer)Hazırlanan bu çok mantıklı bir yapıma dahil olmak ve David Gueatta'nın Euro 2016 parçasına eşlik etmek, aynı zamanda Paris'e ücretsiz seyahat ve biletlerin olduğu ödülü kazanmak için buradaki bağlantıdan etkinlik sayfasına giderek bu eğlenceye dahil olabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0