Denizden Balık Yerine GoPro Tutan Gencin Paylaştığı Video 1 Milyondan Fazla İzlendi!

1
0
0
0
0
Denizden Balık Yerine GoPro Tutan Gencin Paylaştığı Video 1 Milyondan Fazla İzlendi!
Balık avına çıkan Amerikalı bir genç denizden balık yerine GoPro tuttu. Cihazın su altında kaydettiği video YouTube'da kısa sürede 1.5 milyon kişi tarafından izlendi.
Her şey Francis Darracott isimli gencin yakın arkadaşıyla balık avına gitmesiyle başladı. 5 Temmuz günüde balığa çıkan gençler ilk gittikleri yerde sadece biraz yavru balık tutuyor ve ardından yer değiştirmeye karar veriyor. 5 Temmuz günü Francis Darracott’un doğum günü olması nedeniyle ailesi de kendisiyle gitmeye karar veriyor ve hep birlikte balık avına çıkıyorlar. Kız kardeşi ile birlikte gece tuhaf bir şeyi su altından çıkardıklarını belirten Francis, oltaya gelenin bir GoPro Hero 3 olduğunu anlayınca çalışıp çalışmadığını kontrol ediyor.

 11 Ay Sonra Ortaya Çıktı!

Aylarca suyun altında kalan cihaz çalışmasa da hafıza kartındaki verilerin sağlam olduğu ortaya çıkıyor. Genç adam GoPro’dan çıkan videoyu YouTube ekliyor ve video birkaç gün içinde 1.5 milyona yaklaşan bir izlenme sayısına ulaşıyor. 13 Ağustos 2015’te kaydedilmiş videoda GoPro’nun suya düştüğü ve denizin dibini boyladığı an net bir şekilde görülüyor. Yarım saatlik görüntüde en ilginç an ise bir deniz yengecinin GoPro’yu yemeye çalışması. Belki de yemekten çok ne olduğunu anlamaya çalıştı bilmiyoruz ama en azında bir süre ilgisini çektiğini videoda görebiliyoruz. Darracott’un şimdiki amacı GoPro’nun asıl sahibine video aracılığı ile ulaşmak. Bakalım bu kişi ortaya çıkacak mı?
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0